Polici denoncon: Nuk luftohet krimi me 470 mijë lekë në muaj

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 03.10.2023, 22:09

Pagat në Shqipëri vazhdojnë të jenë në nivele të mjerueshme, pavarësisht propagandës së qeverisë. Një punonjës policie denoncon pranë JOQ Albania, duke treguar pagën e tij prej 47.000 lekësh (të reja).

Qytetari e tregon shumën me të cilën ai paguhet, duke na dërguar me fakte njoftimin që i ka sjellë banka. Efektivi po ashtu ka një thirrje ndaj ministrit, duke i thënë se nuk luftohet krimi me këtë nivel page.

QYTETARI SHKRUAN:

Rroga baze e nje punonjesi policie Nuk Luftohet krimi me 470 mij lek zoti minister

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit