62 aksidente trafiku në 24 orët e fundit, 3 prej tyre me fatalitet

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 17.09.2023, 11:56

Gjatë orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 62 aksidente trafiku, ku 3 prej tyre kanë qenë me fatalitet.

20 nga këto aksidente kanë qenë me të lënduar dhe 39 me dëme materiale.

Policia gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar edhe 1 mijë e 534 gjoba trafiku.

Vetura godet për vdekje dy këmbësorë në Ozdrim të Pejës

Aksident me fatalitet në rrugën Llapnasellë -Graqanicë, një i vdekur dhe një i lënduar rëndë

Vetaksident në Podujevë, vdesin dy persona.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit