Përgjimet, ‘Ujku i Cërrikut’ në kurthin e agjentit të infiltruar

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 16.09.2023, 16:11

Një sërë përgjimesh nga operacioni i koduar ‘Tempulli’ i policisë së Shtetit që çoi në arrestimin e mbi 233 personave janë bërë publike për mediat. Një nga personat të arrestuar në kuadër të këtij operacioni është edhe Sajmir Rexhepi i njohur si Ujku i Cërrikut.

Në përgjimet që dalin sipas mediave, evidentohet momenti kur Rexhepi siguron klientin e tij, që në fakti ishte agjenti i policisë se drogën e kishte shumë të mirë, madje ja kërkonte i gjithë Cërriku. Në momentin e shoqërimit në polici ky i fundit ulërin sapo del nga makina.Nga ky operacion u arrestuan 233 persona dhe u goditën 23 grupe kriminale.

PËRGJIMI

Agjenti (K): Hë ujk, e more? Gjysëm është?

Saimir Rexhepi (Ujku): Tall k…ti, e ke k..derre fare

K: E ke mall të mirë lali?

Ujku: Nuk të bëj be kot ty unë!

K: A është i mirë të paktën o vlla ?

Ujku: Ore qafsha të gjithë e merr gjithë Cërriku.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit