Ia merr 3.500 euro për një pronë, arrestohet mashtruesi

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.09.2023, 22:13

Policia në Prishtinë ka arritur dje ta arrestonte një të dyshuar pasi që ai më 7 nëntor të vitit të kaluar e kishte mashtruar një femër për një pronë, duke ia marr një shumë parash prej 3.500 eurosh.

Me vendim të prokurorit është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit, i cili pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit