PSD-ja i dërgon torte deputetit të VV-së për t’ia urua punësimin e gruas

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.09.2023, 18:18

Gjatë ditës së sotme Nol Nushi nga Partia Social Demokrate e Kosovës, ia ka dërguar një torte deputetit të VV-së, Luan Aliu.

Sipas Nushit, në momentin që ka ardhur Qeveria Kurti në pushtet motra e deputetit Aliu është punësuar në Bordin e Teatrit Kombëtar.

Më tutje Nushi ka thënë se deputeti anonim i punësoi edhe motrën tjetër dhe gruan, nëpër institucione publike që kontrollohen nga partia në pushtet.

Për më shumë ndiqeni videon:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit