Pas super-golit për Shqipërinë, Fero takohet me Mirlind Dakun: Krenar me ty vëlla

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13.09.2023, 11:33

Mirlind Daku së fundi ka debutuar me kombëtaren e Shqipërisë.

Pak ditë më parë Shqipëria u përball me Poloninë ku edhe doli fituese.

Vendimtar për fitore, ishte pikërisht goli i Mirlind Dakut.

Pas fitores së Shqipërisë, futbollisti është rikthyer në Gjilan për të pushuar.

Me të ardhur në Gjilan ai është takuar me Feron.

Fero ka publikuar foto të tij bashkë me futbollistin ku edhe është shprehur krenar me të.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit