Pas mediave të huaja edhe shqiptari publikon videon: Shihni renë që duket si Donald Trump

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 31.08.2023, 10:54

Pak ditë më parë u bë virale në media një video ku tregohej se si një re në qiell kishte marrë formën e portretit të Trump.

Këtë pamje e ka kapur edhe një qytetar në Shqipëri. Ai na tregon një video që ka kapur rrugës për në Tiranë renë që duket si ish-presidenti Amerikan.

Në këtë video dallojnë flokët, hundët dhe gjithë mimika si profili i Trump. Konspiracione të shumta janë komentuar për këtë video, duke thënë se kjo mund të jetë një shenjë për rikthimin e presidentit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit