E reja në Librazhd tenton t’i japë fund jetës, ndodhet në gjendje kritike

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 08.06.2023, 14:58

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Dorëz të Librazhdit, pasi një vajzë e re ka tentuar t’i japë fund jetës.

26-vjeçarja me iniciale A.H, ka tentuar të vetëvaret, ndërsa është pikasur menjëherë nga familjarët të cilët e kanë dërguar në spitalin e Elbasanit për ndihmë mjekësore.

Gjendja shëndetësore e të resë është kritike, teksa ende nuk dihen arsyet që e çuan të renë të kryente vetëvarjen.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit