Ky është 19 vjeçari, Klodian Zogaj nga Malisheva, i cili humbi jetën sot në vendin e punës në Prizren

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 26.05.2023, 21:52

Ky është 19 vjeçari, Klodian Zogaj nga Malisheva, i cili humbi jetën sot në vendin e punës në Prizren.

Klodian Zogaj, është 19 vjeçari që humbi jetën teksa u lëndua rëndë pasi ra nga skelet në vendin e tij të punës në Prizren.

Ngushëllime gjithë familjes, Zoti e mëshiroftë Klodianin!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit