Nisin hetimet për vdekjen e foshnjës në Suharekë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 26.05.2023, 10:16

Në emergjencën e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë, është dërguar një foshnje pa shenja jete të enjten rreth orës 15 e 30 minuta.

Në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast ‘hetim i vdekjes’.

Trupi i pajetë i foshnjës është dërguar Departamentin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit