Zjarr në zyrat e SHISH-it në Elbasan, nuk dihen shkaqet

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 25.05.2023, 14:23

Janë përfshirë nga flakët mabientet e godinës së Shërbimit informatib Shtetëror të Elbasanit. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Mësohet se për shkak të zjarrit janë duke u djegur materiale nga vetë institucioni. Në zonë është krijuar tym i madh, teksa në vendin e ngjarjes ka shkuar zjarrfikësja.

Bëhet e ditur se janë djegur disa dokumente me procesverbale, por nuk raportohet për persona të lënduar.

vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit