Vritet një ari i vogël në Brezovicë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.05.2023, 14:11

Është vrara një ari në Brezovicë. Raportohet se ai disa herë ishte shfaqur në zonat e banuara.

Policia e Kosovës tashmë ka nisur intervistimet dhe po merret me rastin

Ariu ishte filmuar disa herë nga qytetarët, ndërsa vraponte në zonën e Brezovicës.

Në pamjet e publikuara në Facebook, ariu i cili është vrarë shihet afër një kontejneri, teksa qenë vazhdojnë të lehin karshi tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit