Po vetëkënaqej me masazhatorin 9 CM, 30-vjeçarin çek e zë korrenti dhe humb jetën

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 24.05.2023, 21:33

Në Republikën Çeke, një burrë 30-vjeçar u godit nga rryma teksa po masturbohej.

Burri, i cili jetonte në shtëpi me prindërit e tij, u gjet i shtrirë në dyshemenë e dhomës së tij të gjumit nga zjarrfikësit, të alarmuar nga nëna dhe babai i të riut, të cilët nuk mundën të hapnin derën e dhomës së tij të dhomës.

Gjatë kontrollit, policia gjeti masazhuesin elektrik ende të futur në prizë pranë trupit të viktimës, i cili kishte veshur rroba banje femrash dhe trupin e kishte mbështjellë me rripa plastike dhe pëlhure. Pajisja, e cila shfaqte shenja "konsumimi", dyshohet se nuk ka funksionuar kur ka qenë në prizë. Djegiet në lëkurën e burrit përputheshin me formën e jashtme të majës së masazhuesit.

Gjatë autopsisë, mjekët gjetën edhe dy trupa "të huaj": një 9 centimetra në rektum (një cilindër plastik, mbi të cilin ishte vendosur një top ping-pong, i siguruar me një mbështjellës plastik) dhe një 5 centimetra në zorrë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit