Gjendet pa shenja jetë një 62-vjeçar në Shkup

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 24.05.2023, 20:02

Sot, më e datë 24.05.2023 në orën 00:19 në SPB Shkup është raportuar se në një banesë në komunën e Aerodromit është gjetur pa shenja jete Z.C.(62).

Një mjek i Urgjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit