Oferta e TVALB vazhdon, merre ofertën e limituar tani!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24.05.2023, 14:15

Platforma e të gjithë shqiptarëve në Amerikë dhe Kanada TVALB, ju ofron kanalet shqip, kanalet e sportit, filma e seriale te ndryshme për vetëm $199 në vit.

Në këtë pako ju do të merrni kanalet e Tring, Artmotion, DigitAlb dhe Kujtesa si dhe shume kanale dhe evente sportive në futboll, basketboll e shumë sporte të tjera pa pagesë shtesë. TVALB mund ta shikoni në të gjitha paisjet Smart si: LG Smart TV, Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV, Roku TV si dhe me ane të Boxit.

Për më shumë informacion, kontaktoni TVALB përmes Facebook apo Website ose në numrin e telefonit: (877) 448-8252

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit