Jetmira Beka u vra para syve të motrës nga ish burri në Gjermani, la 3 fëmijë pas vetes

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23.05.2023, 08:42

Një grua 28-vjeçare vdiq si pasojë e dhunës së ushtruar në të në parkingun e një shitore në Aachen të Gjermanisë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës,bëhet e ditur se deri te vrasja ka ardhur si pasojë e divorcit të mëhershëm të ish çiftit.

Mësohet se divorci mes të ndjerës dhe ish burrit të saj, tash të dyshuarit për vrasje ka ardhur si pasojë e dhunës që ish burri kishte ushtruar ndaj Jetmirës.

Në momentin e vrasjes së Jetmirës, ai ishte e shoqëruar edhe nga motra e saj.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit