Në Teqenë e madhe në Gjakovë vidhen rreth 200 mijë euro

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.05.2023, 22:03

Raportohet se në Teqenë e Madhe në Gjakovë është vjedhur një shumë marramendëse e parave, ku vlera e saj dyshohet të jetë 200 mijë euro.

Rasti u konfirmua nga zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

”Nga ankuesi është deklaruar se është vjedhur një shumë e madhe e parave. Shuma ende nuk dihet saktësisht për shkak se jemi ende në fazën fillestare”, tha Elezaj.

Elezaj shtoi se rasti është iniciuar si “Vjedhje e rëndë”

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit