Ish-bashkëshorti i publikoi foto e video në rrjete sociale, gruaja nga Prizreni e raporton rastin në polici

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.05.2023, 16:42

Një grua ka raportuar në policinë e Prizrenit, se ish-bashkëshorti i saj, i kishte publikuar në rrjetin social të saj foto e video që i kishin bërë bashkë.

I dyshuari e ka pranuar para policisë se i ka kryer veprimet e pretenduara.

“Me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e PK-së.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit