Në Gjakovë tre vëllezër rrahën mes vete

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.05.2023, 13:06

Tre vëllezër janë rrahur fizikisht mes vete ditën e premte në Gjakovë.

Siç njofton Policia, njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar (vëllezër) pasi që të njëjtit janë rrahur në mes veti. Njëri nga të dyshuarit ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në njoftim.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit