“I q*fsha r*bt këtij shteti”/ Gropë në mes të rrugës së re, qytetarit i çahen 2 goma në Tiranë

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 03.04.2023, 22:15

Një qytetar bashkë me familjen e tij kanë shpëtuar për mrekulli nga një ngjarje vërtetë e rëndë pak minuta më parë në zonën e njohur si “Astiri” në Tiranë.

Në mes të rrugës së re, për habi është hapur një gropë e madhe e cila i ka shkaktuar atij çarjen e dy gomave.

Qytetari tepër i irrituar ka kontaktuar me redaksinë tonë dhe ka dërguar fotot dhe videot.

Ky është një ndër rastet më skandaloze të vjedhjes së fondeve publike në Tiranë, ku në një rrugë të re, hapet një alamet grope që rrezikon jetën e banorëve.

Mesazhi i qytetarit:

Pershendetje Joq! Gropa ne Astir na cau gomat, desh thym kokën. I q*fsha robt kti shteti. 2 goma, kam ngel ne rrug, me familjen, me nusen dhe dy fëmijët. Flm.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit