“S’dal me femra të shëmtuara! Edhe sikur të vdes beqar”

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 21.02.2023, 15:36

Një 42-vjeçar ka deklaruar në rrjetet sociale se refuzon të takohet me ‘femra të shëmtuara’, edhe nëse i duhet të vdesë beqar.

Kevin, 42 vjeç, nga Methil, Fife, ka publikuar një video në TikTok për të folur për stilin e tij të veçantë të jetesës. Një deklaratë e fundit që ai bëri po bëhet virale.

Për The Sun, ai thotë se refuzon të takohet me ‘femra të shëmtuara’. Ai thotë: “Unë nuk shkoj pas grave të shëmtuara. Nuk po them se jam Brad Pitt, por e di që mund të tërheq femra të lezetshme”.

Ai vazhdon: “E bën më të vështirë gjetjen e dikujt nëse shikon vetëm pamjen. Puna juaj do të jetë shumë më e vështirë pasi edhe shumë burra të tjerë ndoshta do t'i shkojnë atyre nga pas. E kuptoj se mund të jem vetëm për një kohë të gjatë.”

Kevin ka qenë në marrëdhënie afatgjata më parë dhe madje ka njohur dikë së fundmi nga TikTok.

Kevin gjithashtu thotë se ai hoqi dorë nga pirja për të ndaluar veten të takonte vajza në pube. “Kam ulur standardet e mia më parë dhe nuk më ka pëlqyer. Nuk do ta bëj më.”

Ai deklaron për The Sun se femra e tij ideale duhet të jetë tërheqëse dhe me flokë të gjatë.

“Njerëzit gjithmonë më pyesin pse jam beqar. Është një zgjedhje e stilit të jetesës."

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroit të Muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Shqiptari në Gjermani
  Shqiptari në Gjermani, i cli gjeti në rrugë një portofol dhe vendosi që atë t;ia kthejë të zotit, një shtetas gjerman. Ai filmoi veten e tij me kamerën e makinës gjatë kohës që gjente shtëpinë e shtetasit gjerman. Fatmirësisht e gjeti dhe ia dorëzoi portofolin. Shtetasi gjerman e falënderoi shumë dhe e ‘shpërbleu’ atë me 20 euro.
  Sara nga Tirana
  Kandidatja e dytë është Sara nga Tirana, e cila, nuk zgjidhi të dhurojë para apo rroba për të prekurit nga tërmeti në Turqi dhe Siri, por shprehu gatishmërinë e saj për të birësuar një fëmijë, që ka humbur familjen në rrënojat e asaj lëkundjeje të madhe. Ajo tha për JOQ se po pret momentin kur ta njoftojnë se mund të birësojë një fëmijë në Turqi apo Siri.
  Deoni
  I treti është Deoni i vogël nga Kukësi, i cili na tregoi se nuk ka rëndësi mosha për të pasur një zemër të madhe. Ai dhuroi arkën e tij të kursimeve për të prekurit nga tërmeti në Turqi dhe Siri. Ndoshta ato pak të holla të tij nuk janë asgjë, por mesazhi i tij është shumë më i madh.
  Shoferi i kamionit
  I katërti është shqiptari, shofer kamioni, i cili u nis nga Shkupi më qindra ndihma për të prekurit nga tërmeti në Turqi. Vetëm dy ditë pas tërmetit, ai mblodhi ndihma dhe u nis i vetëm drejt qytetit të shkatërruar nga lëkundjet sizmike.
  Babë e bir nga Kukësi
  Në vendin e pestë, janë babë e bir nga Kukësi. Afrim Cenaj(babai) dërgoi në redaksinë e JOQ Albania foton kur i puthte duart djalit të tij për të mos u larguar nga Shqipëria. Afrimi është pjesë e listës së heronjve për drymën që i jep djalit të tij që të kontribuojë në vendin e tij, ndërsa i biri është në listë sepse, pavarësisht situatës së vështirë në Shqipëri, po merr zanatin e babait dhe ka premtuar se do punojë për Shqipërinë.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit