Vjen kundërpërgjigja e ‘fortë’ e Dafinës ndaj Xhulit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.01.2023, 20:16

Ditën e sotme në shtëpinë e famshme “BBVK” është lëshuar kënga e Dafina Zeqirit.

Ishte Xhuli ajo e cila tha diçka, me të cilën habiti të gjithë shikuesit.

Ajo tregoi se ka pasur përleshje fizike me Dafinën.

Nuk mungoi reagimi i vet këngëtares e cila ironizoi me këtë fjali të saj.

“K*rva duke ëndërruar që më ka goditur me shuplakë, bo*a bo*a”, shkroi krahas imazhit ku shihet një pjesë nga kënga e saj e fundit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit