Pamje nga aksidenti i frikshëm në Lezhë, makina me shpejtësi “fluturon” në ajër dy të tjera

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23.01.2023, 20:54

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës. Një makinë me shpejtësi ka përplasur dy makina, njërën që ishte e ndaluar pranë vijave të bardha dhe një tjetër në lëvizje.

Në pamjet e mëposhtme mund të shihni se si, një makinë përplas makinën e ndaluar tek e cila po hipte një grua dhe një makinë tjetër që ishte duke lëvizur.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak për aksidentin e rëndë është bërë shpejtësia tej normave e makinës që përplas dy të tjerat.

Nga ky aksident i trefishtê ka mbetur i plagosur shtetasi Bardhok Marku i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Pamjet e aksidentit

Pamjet pas aksidentit

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit