Aksident në Tiranë, “Benzi” zi del nga rruga dhe përfundon brenda kioskës

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 22.01.2023, 00:40

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Qytetarë të shumtë kanë raportuar për JOQ ALBANIA se në kryqëzimin e Unazës pranë Myslym Shyrit, një makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një kioskë në trotuar.

Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur se në automjet ishin dy femra.

Efektivët e policisë kanë mbërritur në vendngjarje por ende nuk dihen rrethanat e këtij aksidenti të frikshëm dhe nëse ka të lënduar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit