Vështirësohet qarkullimi në aksin Klos-Bulqizë, në rrugë bien gurë masiv

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 21.01.2023, 09:36

Moti i keq i paqëndrueshëm me reshje shiu ka vështirësuar lëvizjen e automjeteve në aksin Klos-Bulqizë. Bëhet e ditur se kjo vjen pasi është shembur një pjesë e aksit, duke bërë që të rrugë të bien gurë masiv. Deri më tani nuk është marrë asnjë masë për pastrimin e rrugës, teksa shoferët ndihen të pasigurt.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit