SHOKUESE/ Çifti gay adoptuan dy fëmijë dhe i bënë video porno! Del SMS: Po iki ta q***

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 20.01.2023, 23:38

SHKRIM I NEW YORK POST

Sipas një raporti të ri shqetësues, një çift homoseksualësh nga Xhorxhia, SHBA, akuzohen për ngacmimin e dy djemve të tyre të birësuar dhe se i kanë përdorur ata për të filmuar video pornografike dhe dyshohet se ua kanë dërguar anëtarëve të një rrjeti pedofilësh lokalë.

Një hetim prej muajsh nga Townhall zbuloi se William Dale Zulock, 33 vjeç dhe Zachary Jacoby Zulock, 35 vjeç, dyshohet se përdornin mediat sociale për të prostituuar dy djemtë e tyre të moshës fillore.

Zulock, punonjës i qeverisë dhe Jacoby, bankier, u paditën në gusht 2022 me akuza për incest, ngacmimi të rëndë të miturish, shfrytëzimit seksual të tyre dhe prostitucion.

Por hetimi tronditës zbulon më në detaje abuzimin e pështirë që pësuan djemtë. Për herë të parë, u zbulua se burrat dyshohet se ua kishin çuar videot e djemve të tyre, tashmë 11 dhe 9 vjeç, dy burrave të tjerë të një rrjeti pedofilësh.

Një nga burrat, Hunter Clay Lawless, 27 vjeç, u tha hetuesve se Zachary, biografia e të cilit në Instagram e përshkruan atë si "Baba i dy djemve tanë të mrekullueshëm" dhe "aktivist" e ftoi atë "shumë herë" për të marrë pjesë në abuzimin seksual të djemve, njofton Townhall.

Megjithatë, Lawless pohoi se ai kurrë nuk kishte patur kontakt fizik me asnjërin prej fëmijëve. Lawless gjithashtu pohoi se Zachary i dërgoi atij mesazhe të shumta në Snapchat, duke përfshirë një që thuhet se shkruante, "Unë do të shkoj të q*** djalin tim sonte. Më prit”, së bashku me imazhet e tij duke abuzuar seksualisht me 11-vjeçarin, sipas gazetës.

Sipas aktakuzës, dy personat u arrestuan me akuzën se kanë nxitur një akt prostitucioni me djalin 11-vjeçar. Është e paqartë nëse Lawless dhe Armando Vizcarro-Sanchez kishin ndonjë ndërveprim fizik me djemtë.

Familja Zulock, jetonte në Oksford, një periferi e pasur e Atlantës dhe i adoptoi fëmijët nga një agjenci birësimi e krishterë me nevoja të veçanta. Djemtë ishin në klasën e tretë dhe të katërt kur baballarët e tyre birësues u arrestuan verën e kaluar.

Policia iu përgjigj raporteve se njëri prej prindërve gay po shkarkonte porno për fëmijë, kur ata bastisën shtëpinë në Loganville dhe gjetën prova se dyshja “po merreshin me akte abuzive seksuale dhe video që dokumentonin këtë abuzim.

Gjatë bastisjes, William u largua nga shtëpia e tij lakuriq.

Punonjësi i qeverisë ka pranuar se ka detyruar një nga djemtë e tij të kryejë seks oral ndaj tij "me qëllimin për të kënaqur ... dëshirën e tij seksuale", sipas një deklarate të cituar nga Daily Wire.

Burri i tij pranoi se kishte dërguar materiale për abuzim seksual të fëmijëve te disa persona, sipas gazetës.

Çifti ka qenë aktiv në komunitetin lokal LGBTQ.

Botimi i shquar LGBTQ, revista Out thuhet se kërkoi të shfaqte fotot e tyre në faqen e saj të internetit, sipas Daily Wire.

Townhall tha se kaloi muaj duke shqyrtuar thirrjet e regjistruara në burg, dokumentet gjyqësore dhe dëshminë e një të afërmi që foli ekskluzivisht me gazetën për shtrirjen e abuzimit, si dhe procesin e adoptimit "më të shpejtë se sa pritej" që çoi në makth.

William dhe Zachary, të cilët janë vetë-deklaruar të pafajshëm, secili do përballet me nëntë akuza nëse dënohet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroit të Muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Djali tek Sheshi Skënderbej
  I pari në listë është i riu, që në daljen e tij në sheshin Skënderbej, në fillim të vitit, vendosi që të gëzonte një vajzë të mitur, të pastrehë, që po shijonte vetëm nga jashtë lodrat që ishin vendosur në qendër të Tiranës. Teksa ai e pa, që ajo nuk kishte mundësi ekonomike për të hipur në karusel, e mori dhe bashkë me të shijuan një xhiro.
  Qytetari nga Kavaja
  Kandidati i dytë është djali nga Kavaja që vendosi t’i hapte derën e shtëpisë Gabrielit, të riut që flinte në rrugët e Tiranës, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. Ai ishte i vetëm, pasi nuk kishte familje dhe qytetari nga Kavaja vendosi që ta strehonte në banesën e tij.
  I riu zemërgjerë
  Kandidati i tretë, është i riu nga Tirana, i cili ndaloi makinën në mes të rrugës, në një kohë me shi dhe zbriti nga automjeti për t’i dhënë një palë këpucë dhe një xhup një të moshuare, që po lypte tek makinat, që kishin mbetur në trafik. Ai u kujdes personalisht që ajo t’i vishte ato që i dhuroi dhe më pas u largua.
  Djali që ndihmoi të moshuarin
  Kandidati i katërt, është një tjetër i ri, i cili po ashtu ndaloi makinën në rrugë për të ndihmuar një të moshuar që i ishte prishur biçikleta. Ai bëri aq sa mundi, që i moshuari të rregullonte biçikletën dhe më pas të largohej drejt banesës së tij.
  Greis dhe Rakel
  Në vendin e pestë kemi motër e vëlla, Greisin dhe Rakelin, dy të vegjëlit, që detyruan nënën e tyre të ndalonte makinën për t'i dhënë disa të holla një djali të mitur që po lypte në rrugë. I mituri kishte në krahë një fëmjë të vogël dhe kjo preku më shumë motër e vëlla. Ata i lëshuan disa të holla bashkëmoshatarit të tyre dhe më pas u larguan me të ëmën.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit