FOTOT/ Si të parandaloni gërvishtjen e makinës në parking nga shoferët e pakujdesshëm

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 19.01.2023, 19:20

Një burrë bleu një Tesla dhe gjeti një teknikë të zgjuar për të parandaluar çdo shofer të pakujdesshëm që parkon pranë tij të mos ia gërvisht atë.

Ai vendosi që në momentin që do të parkonte makinën të vinte pranë saj edhe një sfungjer duke shmangur kështu gërvishtjet.

Për më shumë shihni fotot.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit