Gjon Karrica lë shtëpinë e Big Brother, shkak gjendja e tij shëndetësore

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18.01.2023, 11:12

Banori i Big Brother Vip Kosova, Gjon Karrica i njohur si “Lugati” e ka lëshuar mëngjesin e sotëm shtëpinë më të famshme në Kosovë.

Burime të Joq Kosova bëjnë të ditur se Gjon Karrica ka patur përkeqësim të gjendjes shëndetësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit