Shpërthejnë gypat e “Termokos’it”, vlon uji nëpër rrugë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 17.01.2023, 10:32

Një shpërthim sistemit të ngrohjes së qytetit “Termokos”, raportohet se ka ndodhur sot në Prishtinë, tek Fakulteti i Arteve.

Paparaci ka siguruar video, në të cilat shihet ujë i nxehtë, i cili ka arritur deri në rrugë.

Në pamjet që posedon Paparaci uji shihet se uji është duke vluar.

Nuk dihen arsyet se pse ka ndodhur një situatë e tillë, si dhe nuk raportohet për të lënduar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit