VIDEO/ Sportistja zbret malin me “snowboard” e veshur vetëm me bikini, bëhet virale në rrjetet sociale

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 17.01.2023, 10:29

Një “snowboarder” deshi të bëhet virale dhe ja doli me një veprim shumë origjinal. Erika Wade, e njohur edhe si modele në Instagram, ka zbritur një mal me “snowboard”e veshur vetëm me bikini.

E njohur në rrjete sociale si Jade Wada ajo ka postuar këtë video me mbishkrimin: “Gjinjtë nuk i kam mbuluar ende”. Gjatë zbritjes jo çdo gjë shkoi mirë për të.

Në një moment ajo rrëshqiti dhe u rrëzua në dëborë, duke e ndjerë të ftohtin akoma më shumë. Ajo u çua menjëherë dhe vijoi udhëtimin e saj ta pazakontë, teksa me siguri suksesin po e shijon nga pavijoni i ftohjeve të rënda.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit