Nuk ka qetësi, sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 16.01.2023, 19:32

Lëkundje të tjera tërmeti kanë tronditur Shqipërinë mbrëmjen e sotme. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se epiqendra ka qenë sërish në Dibër. Tërmeti ka qenë 4.3 i shkallës rihter.

Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit