“E ndjej veten si prostitutë”/ Po Amos çpati?

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 16.01.2023, 17:34

“E ndjej veten si prostitutë”, kështu është shprehur aktori Amos Muji Zaharia, në një moment në shtëpinë e Big Brother Vip, ndërsa vajzat Kiara e Efi që kanë qenë pranë tij janë habitur.

Diskutimi:

Amos: E ndjej veten si prostitutë!

Kiara: Pse?

Efi: Pseeee? Ca pate mo? U çudita.

Amos: Po mendoj me zë të lartë.

Efi: Po mirë mund t’i thuash shoqërisë ti e di që ne të duam.

Amos: Më duket sikur këtu jam rrudhur.

Kiara: Jo.

Efi: Tani nuk na intereson rrudhja jote na intereson pjesa e parë.

Kiara: Ti pi gjithë atë magnez dhe vaj peshku, u rrudhe ti. Ke vetëm rrathë.

Amos: Ato i kam gjenetike unë.

Kiara: Je shumë mirë e ke ndjesi të brendshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit