E fundit/ Përsëri lëkundje tërmeti në Burrel

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 16.01.2023, 10:31

Një tjetër tërmet është regjistruar sot në vend. Lëkundja me magnitudë 3.1 ka pasur sërish epiqendër Burrelin. Tërmeti është ndjerë edhe në Tiranë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit