E dhimbshme: Del fotografia e personi që bëri vetëvrasje duke u hedhur nga dritarja e objektit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.01.2023, 18:48

Një rast i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Klinika e Kirurgjisë Torakale, ku një pacient u hodh nga dritarja e katit të katërt të klinikës, por nuk arriti t’u bëjë ballë plagëve,Ggazeta sinjali raportoi se Fadil Sinani, 56-vjeçari nuk arriti të mbijetojë dhe fatkeqësisht vdiq.

Vdekjen e tij e kanë konfirmuar edhe nga SHSKUK, teksa Policia ka nisur hetimet.

Burimet e medieve kanë bërë me dije se ky rast është cilësuar nga Prokurori i Shtetit si “Vetëvrasje” , i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet në IML për obduksion.

Pak më parë u publikua edhe fotografia e të ndjerit Fadil Sinanit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit