Kolona të gjata të veturave drejt Kodrës së Diellit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 15.01.2023, 16:08

Kodra e Diellit edhe gjatë ditës së sotme ishte destinacioni i qytetarëve të vendit për ta kaluar fundjavën. Koha e bukur me diell bëri që shumë vizitorë tia mësynë drejt kësaj qendre turistike.

Problem kryesorë vazhdon të mbetet çështja e parkingjeve, edhe gjatë ditës së sotme drejt kësaj qendre kishe kolona të gjata veturash.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit