Video e frikshme/ Momenti kur furgoni merr zvarrë një burrë dhe e lë të vdekur pak metra më tej

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 13.01.2023, 19:16

Pamjet tronditëse tregojnë momentin kur tre burra vranë një motoçiklist duke e përplasur me një furgon.

Ata ishin anëtsrë të bandës së motorçikletave dhe e vranë pasi kishte veshur 'ngjyrat' e tij në terrenin e bandës rivale të motoçikletave. Ata janë dënuar me 20 vjet burg për vrasje nga pakujdesia.

Në pamjet tmerruese të kamerës së makinës, David Crawford, 59 vjeç, shihet duke u rrëzuar nga biçikleta e tij para se të tërhiqet zvarrë qindra metra nën furgon dhe të lihet i vdekur pranë Plymouth, Devon.

Benjamin Parry, 42 vjeç, Chad Brading, 36 vjeç dhe Thomas Pawley, 32 vjeç, u akuzuan të gjithë për vrasje dhe u dënuan. Parry u dënua me 12 vjet të premten, ndërsa Brading dhe Pawley u dënuan secili me katër vjet.

Shihni videon këtu.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit