Fier/ Të shtëna me armë pranë një qendre tregtare, ka të plagosur

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.01.2023, 13:37

Të shtëna me armë janë regjistruar së fundmi në qytetin e Fierit. Mësohet se një person është plagosur në një qendër tregtare.

"Rreth orës 13:15, në lagjen “11 janari”, dyshohet se pas një konflikti të çastit, shtetasi Altin Nika, 52 vjeç, ka plagosur me armë zjarri, shtetasin Dashamir Muça, 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve," njoftoi policia.

Nika është larguar nga vendngjarja dhe po kërkohet nga policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit