Gjendet një person i pajetë në Bulqizë

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 13.01.2023, 13:05

Një ngjarje e rëndë është konstatuar në Bulqizë. Në banesën e tij në Lagjen e Re të këtij qyteti, është gjetur pa shenja jete Feizi Demiri, 49-vjeç. Nuk dihet ende nëse i ndjeri ka vdekur nga shkaqe natyrale, apo janë shkaqe të tjera që çuan në vdekjen e tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit