Makina në Fier përfundon në kanal, drejtuesi dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 13.01.2023, 12:50

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Belinë- Fier. Mësohet se një mjet tip “Opel Zafira” ka dalë nga rruga pasi ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal.

Shoferi i mjetit është një 70- vjeçar banues ne Marinzë. Ky i fundit është dëmtuar teksa është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit