Rruga e Arbërit rrezik për të gjithë/ Aksidentohet edhe punëtori i firmës, dërgohet në spital

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 13.01.2023, 12:09

Nuk kanë fund aksidentet në Rrugën e Arbërit. Pas katër viktimave javën e parë, tashmë i aksidentuar ka mbetur një punëtor i firmës.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, por ky aks mbetet më problematiku në gjithë Shqipërinë. Kompania ka marrë afro 40 miliardë lekë, por ende nuk është përfunduar rruga.

vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit