Mjeku i ri nga Gjilani vdiq duke luajtur futboll

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13.01.2023, 10:38

Gjilani është tronditur nga vdekja e hershme e mjekut 34 vjeçar, Rasim Sefiu.

Burime të indeksonline bëjnë të ditur se Sefiu humbi ndjenjat në fushë gjersa po luante futboll me kolegë të tij, dhe nuk arriti të mbijetoj sulmin e pësuar.

Dita e djeshme nuk ishte e lehtë emocionalisht për dokun nga Gjilani ngase kujtonte pikërisht dje 3 vjetorin e vdekjes së babait të tij, ish-doktorit Rexhep Sefiu.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit