Ka 57 fëmijë në të gjithë globin, dhuruesi i spermës: Nuk kam jetë seksuale

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 12.01.2023, 21:24

Dhuruesi i njohur i spermës, Kyle Gordy, 31 vjeç, nga Kalifornia, SHBA është baba i 57 fëmijëve. Ai ka zbuluar se nuk ka jetë seksuale, ndonëse ka kaq shumë fëmijë. Ai ofron shërbimet e tij falas dhe ka treguar se ka kërkesa të shumta nga gratë që duan të kenë fëmijën e tij.

"Unë mendoj se për shkak se jam masturbuar kaq shumë herë tani, ka filluar të ndihet mjaft robotike dhe përsëritëse. Nuk kam jetë seksuale jashtë dhurimit, është krejtësisht inekzistente, pasi një nga arsyet që nuk dal jashtë dhe kryej marrëdhënie është sepse dua ta ruaj atë për shanse më të mira shtatzënie. Unë gjithashtu nuk dua të rrezikoj duke kryer marrëdhënie me gra të rastësishme dhe të marr një sëmundje seksualisht të transmetueshme, kështu që kam shumë përgjegjësi mbi supet e mia dhe nuk do të rrezikoj", tha ai.

Ai thotë se jeta e tij seksuale është inekzistente, pasi ai është i përkushtuar për të ndihmuar të tjerët, teksa deklaron se masturbimi është bërë një “punë e përditshme”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit