Një 40-vjeçar nga Kumanova mbyt babain e tij

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.01.2023, 19:36

Një tragjedi familjare ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen e Kumanovës “Igo Triçkoviq” pasi një djalë ka vrarë babain e tij.

Një 40-vjeçar nga Kumanova ka sulmuar me thikë babain 65-vjeçar, i cili më pas u ka nënshtruar plagëve të marra, njoftojnë nga policia e Kumanovës.

“Policët e SPB Kumanovë rreth orës 16:00 e kanë ndaluar B.J.(40) nga Kumanova nën dyshimin se rreth orës 15:00 në Kumanovë ka sulmuar me thikë babanë e tij S.J.(65), i cili iau ka nënshtruar plagëve të marra”, njoftojnë nga MPB.

Nga atje shtojnë se policia po merr masa për zbardhjen e rastit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit