Modelja lodhet nga ngacmimet në palestër: Do marr “bodyguard”, 3000 $ do i jap në muaj

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12.01.2023, 14:38

Një modele thotë se është 'aq seksi' saqë burrat e ngacmojnë vazhdimisht në palestër dhe ajo do të punësojë një "bodyguard" për ta ruajtur.

Monica Huldt, 37 vjeç, jeton në Scottsdale, Arizona dhe shkon në palestër të paktën pesë herë në javë. Edhe pse asaj i duket bukur që meshkujt e shohin atë tërheqëse, ajo është ngopur me ngacmimet e shumta gjatë kohës që bën ushtrimet e saj.

Palestra është hapësira e saj e sigurt dhe pasi ka përjetuar ngacmime seksuale në të kaluarën vëmendja e vazhdueshme ndonjëherë e bën atë të ndihet e shqetësuar. Monica ka zbuluar planet e saj për të punësuar një truproje për t'i qëndruar përkrah dhe është e gatshme të shpenzojë paratë për personin e duhur.

Stërvitja dhe ushtrimet janë shumë të rëndësishme për mua pasi e bëj jo vetëm për shëndetin tim fizik, por edhe për mirëqenien time mendore. Unë ngacmohem në palestër çdo herë që herë që shkoj në palestër dhe kjo po bëhet e bezdisshme tani.

E ndërsa i vlerëson komplimentet, 37-vjeçarja thotë se ajo thjesht dëshiron të jetë në gjendje të ketë pak kohë për veten për t'u ndjerë rehat.

Më bën të ndihem mirë kur e di se ata më shohin si të bukur pasi nuk kam pasur vetëvlerësimin më të mirë gjatë jetës. Unë me kënaqësi do të paguaja 3,000 dollarë në muaj për dikë që bën një punë të mirë dhe mund të trembë njerëzit. Vetëm duke ardhur me mua në palestër dhe disa fotosesione, nuk do të doja ta kisha atë rreth 24/7.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit