Taulant Balla inaguron 100 metra rrugë të shtruar me çakull

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 12.01.2023, 13:19

Zgjedhjet po vijnë miq dhe na ndajnë vetëm pak muaj nga momenti, kur qytetarët do shkundin votën në kuti, për të zgjedhur kreun e ri të bashkisë së qytetit ku janë pjesë.

E pikërisht në këtë kohë, socialistët i kanë ndezur motorët e talljes dhe propagandës me qytetarët. AI që ka titullin kampion në këto marifete, është deputeti Taulant Balla, i cili në Fier, ka inauguruar 100 metra rrugë të shtruar me granil dhe e ka trumpetuar pa masë në rrjetet sociale.

Siç shihet nga fotot e postuara në profilin e facebookut të Taulant Ballës, rruga është si mos më keq, por thjesht është sheshuar me pak çakull të imët, që në reshjet e para të shiut, gropat do bëhen shumë të mëdha.

Megjithatë, Balla ia ka arritur qëllimit, pasi pjesën e parë të propagandës e ka realizuar, tashmë mungon vetëm thesi i miellit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit