Luizin e duan fansat, por jo Big Brother! Dërgohet droni për të, nuk e lejojnë ta shohë

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11.01.2023, 16:51

Një dron nga fansat është dërguar pak minuta më parë për këngëtarin Luiz Ejlli, i cili dje tronditi opinionin publik me historinë e tij enigmatike për një sëmundje të rrallë.

“Si i thuhet Luanit në Shqip – Luiz Ejlli” – shkruhej në çarçafin e varur tek droni, të cilin Big Brother vendosi që të mos e shikojnë banorët.

Mirëpo ata ishin jashtë dhe e morën shumë mirë mesazhin.

Big Brother vendosi me një ultimatum që të gjithë banorët të futeshin brenda dhe askush të mos ishte jashtë. Gjithashtu, pothuajse u fikën kamerat në të gjithë shtëpinë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit