Gjyshja më seksi në botë në kërkim të dashurisë: Kam shumë kërkesa nga brezi i ri

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 11.01.2023, 15:25

Gina Stewart, e vetëshpallur “gjyshja më seksi në botë” po kërkon dashurinë e jetës ndonëse është në moshën 52-vjeçare. Gruaja nga Queensland's Gold Coast, u dallua dhe u bë e famshme në të gjithë botën falë fizikut të saj tepër në formë dhe pamjes mbresëlënëse, teksa kërkon burrin e jetës.

“Unë jam gjyshja më seksi në botë dhe jam beqare. Nuk po kërkoj askënd në veçanti. Mendoj se jam e destinuar të gjej dashurinë, do të ndodhë një ditë dhe ndoshta do të dashurohem kur më pak e pres. Të jem e sinqertë, shumë të rinj i duan gratë më të vjetra. Ndoshta kam më shumë kërkesa nga brezi i ri sesa nga burrat e moshës sime”, tha gruaja australiane për “Scottish Sun”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit