VIDEO/ “Nuk ndihem mirë, s’jam gati”, gazetarja ndërpret papritur raportimin e saj në lidhje direkte

Shkruar nga: Bardh Kodheli | Publikuar më: 11.01.2023, 14:40

Raportimi i një gazetareje në Kanada nisi mirë, por në fund ajo u ndje keq dhe iu desh të linte përgjysmë raportimin e saj.

Gjendja e saj u përkeqësua papritur në një moment dhe për pak sa nuk u rrëzua gjatë lidhjes direkte. Videoja e raportimit të saj është bërë virale në rrjet.

“Nuk po ndihem shumë mirë tani dhe nuk jam gati”, dëgjohet duke thënë ajo, teksa spikerja ndërpret lidhjen. “Ne do të sigurohemi që Jessica të jetë mirë. Faleminderit”, u shpreh menjëherë spikerja.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit