Luizi “ndërron mendje”: Shoku im është sëmurë, unë jam frikësuar

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10.01.2023, 22:13

Pak ditë më parë Luizi deklaroi para Kiarës se vuan nga një sëmundje e pashërueshme të cilën e ka marrë vesh 3 muaj para se të futej në BBV.

Mbrëmjen e sotme kjo temë është diskutuar sërish me Luizin por edhe banorët e tjerë.

Vetë këngëtari ka deklaruar se rrëfimi nuk ka qenë për veten e tij, por për një shokun e tij. Ai thotë se kohët e fundit ka filluar të ketë simptoma të njëjta por nuk e di nëse është i sëmurë me të vërtetë.

Luizi: Unë nuk kërkoj që të mëshirohem, e fillova me buzëqeshje këtë spektakël, nuk doja të thoja këtë gjë. Unë nuk dua të dukem si viktimë!

Arbana: Ti bën kët rrëfim në tv komëbtar, në vetë të parë! Unë të pyes se pse vendose ta bësh, më the që është historia e një shoku. Ajo që unë pastaj të them, duke lënë të nënkuptuar se ky mund të jesh ti, unë po të them hajde të sqarohemi për të gjithë ata që duam.

Luizi: Unë kam dashur ta flas këtë me Kiarën se kisha frikë se mudn të kisha të njëjtën gjë si shoku im.

Arbana: Po të pret një makinë tani nëse do të shkosh në spital të bësh cdo kontroll dhe të jesh i qetë dhe pastaj të kthehesh në lojë!

Luizi: Unë i kam bërë të gjitha analizat, po të kisha pas një gjë do dilte, unë ndihem mirë. Tani kjo gjëja po bëhet e madhe!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit