Humbi ndjenjat, rikthehet në gjykatë hajduti i dyqanit në Durrës: Vuan nga epilepsia

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 10.01.2023, 13:29

Erlind Shehaj është i arrestuari për grabitjen e një dyqani në Durrës të cilit i ra të fikët në gjykatën e Durrësit. 35-vjeçari është rikthyer në gjykatë Erlind Shehaj dhe ka nisur të mbahet masa normalisht bashkë me Orges Mona.

35-vjeçari vuan nga epilepsia dhe se situata e goditjeve epileptike ka qenë e përsëritur ditët e fundit, pasi i riu ka pësuar të paktën 4 goditje të ngjashme në paraburgim. Sot ai u nxor me karrocë nga ambientet e gjykatës dhe është futur në ambulancë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit